Чому треба навчити малюка до трьох рокам?

Підкажіть, будь-ласка, що пивинен вміти малюк до трьох років?

14:20

1 комментарий

14:26
Сучасні батьки впевнені, що їх трирічний малюк повинен вже вміти читати, лічити і добре розмовляти. Але фахівці стверджують, що цих знань недостатньо. Деякі речі трирічна дитина повинна знати обов'язково!

Слова «Спасибі» і «будь ласка». Звісно, нерозумно вимагати від малюка абсолютної ввічливості. Але ж говорити людям Спасибі і будь ласка ваша дитина повинна. Постарайтеся навчити його цим нескладним правилам ввічливості.

Бажання допомогти. Дайте малюкові нагодувати голодну кішку, дозвольте зробити вам зачіску або посадити квіточки в горщик. Така поведінка заслуговує заохочення. У майбутньому ваше дитина прийде на допомога в важкий момент.

Спілкування з однолітками. трирічний малюк повинен вміти грати зі своїми однолітками. Можливо, з першого рази в вас нічого Не вийде. нічого страшного! Не опускайте руки і намагайтеся знов і знов.

Самостійність. Трирічна дитина дуже часто вимовляє фразу «Я сам!». Ну що ж, вам залишається тільки підтримати його в подібних починаннях.

Розуміння особистого простору. малюк розуміє, що це його іграшки і книжки. Не варто заставить його членуватися своїми речами з тим, хто цього попросить. Дитина повинна повністю усвідомити рамки особистого простору.

Страх. малюк вперше починає лякатися зовнішнього світу. Деякі побоювання можуть зберегти йому життя. Наприклад, боязнь машин, які літають на автомобільному шляху. Або страх перед чужою людиною, яка так наполегливо кличе до себе. Це і є ті фактори, яких малюк повинен побоюватися.
Загрузка...