Вчені: м'ята допомагає знизити вагу

Вчені: м'ята допомагає знизити вагу

Серед пряних рослин перше місце за кількістю сортів займає м'ята. Тільки офіційний перелік налічує більш сімдесяти видів. М'ята і м'ятні ефірні масла відомі нам ще з стародавніх часів. Рослини цього виду були знайдені у гробницях Єгипетських фараонів, В Греції і стародавньому Римі.

В наші дні ця рослина росте майже на всій території світу — у садках, містах, лісах. Її використовують як ліки, специю, додають у салати, напої, чай, відвари. Застосовують у косметології, для релаксації і як пряну специю для напоїв.

Також відомо, що м'ята може допомагати і для схуднення. Вона покращує роботу кишковика і притупляє голод. М'ята для схуднення використовується не тільки в свіжому вигляді, але і у вигляді ефірного масла.

У м'яті знаходиться:

  • ментол
  • вітаміни А і з
  • харчові волокна
  • калій, кальцій і марганець
  • флавоноїди
  • фолієва кислота


Калорійність м'яти мізерна. В залежності від сорту усього від 50 до 70 калорії на кожні 100 грам рослини.

Але нещодавно Було встановлено також, що щоденне вдихання природного аромату м'яти сприяє нормалізації їстівця

У цікавому експерименті вчених погодилися прийняти участь ряд жінок. Частини з них Було запропоновано щодня відчувати природний дух м'яти. в результаті з'ясувалося, що такий вигляд ароматерапії сприяє спалюванню зайвих калорій, пише «Ортодокс».


Так, фахівці відзначили, що ті представниці слабкого статі, які регулярно вдихали запах м'яти, втрачали в середньому за 2 тисячі калорій в день. Під Час це в процесі проведення експерименту раціон харчування таких жінок не зазнав особливих змін.

306