Їж полуницю і скажи НІ закріпам

Їж полуницю і скажи НІ закріпам

Полуниця — це смачний і корисний продукт. Як тільки настає сезон полуниці, ми сміливо беремо гаманці і прямуємо на базар за цієї безцінною ягодою. Користь полуниці безмежна. У відміну від інших фруктів, вона покращує травлення і очищає наш кишечник від всіляких шлаків. Сперечатися з цим позитивним ефектом неможливо, тому що у кілограмі полуниці знаходиться добова норма клітковини. А вона, в свою чергу, очищає наш кишечник.

Уявіть собі, що кожен день ми засмічуємо свій організм шкідливою їжею з високим вмістом хімікатів і барвників. А тепер в нас з'являється відмінна можливість буквально за пару тижнів очистити свій кишечник завдяки харчовим волокнам, які знаходяться в полуниці. Фрукти насправді творять чудеса! Але варто також відзначити, що регулярне живлення з високим вмістом клітковини повинно бути не разовим явищем. Фрукти і овочі потрібно вживати регулярно.

Крім високого змісту харчових волокон в полуниці, ця ягода ще і безцінна через наявності в ній великї кількості вітамінів. Уявіть собі, Ви з'їсте жмень полуниці і отримаєте добову норму вітаміну С. Як разів того вітаміну, якого нашому організму так не вистачало в зимовий час.

Їжте полуницю і будьте здорові!

Джерело:
565

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...