Надійний спосіб позбутися від настирливого кашлю.

Надійний спосіб позбутися від настирливого кашлю.

Постійний кашель, зазвичай, є першою ознакою інфекції. Кашель – це захисний рефлекс, завдяки якому відбувається очищення дихальних шляхів і безперешкодний доступ кисню в легені адже кашель сприяє очищенню дихальних шляхів від мікробів, мокротиння. Але нав`язливий сухий (в рідкісних випадках вологий) кашель приносить величезний дискомфорт, вимотує і, під час загострення в нічний час, не дає повноцінно відпочити і виспатися. Як швидко вгамувати кашель? Якщо Ви не хочете приймати ліки або препарати, які продаються в аптеці, можете використовувати засоби народної медицини. Давайте дізнаємося, як швидко позбутися від кашлю в домашніх умовах. Кашель є наслідком запальних процесів в горлі і бронхах. Це дуже ускладнює життя, але якщо розпочати лікування негайно, при першому ж першении в горлі, то він не буде мучити вас дуже тривалий.


1. Мед з цибулею

Ці продукти споконвіку вважалися найдієвішими препаратами від кашлю. І справа не лише в їх загальнозміцнювальній дії на весь організм: і мед, і цибуля діють цілеспрямовано, полегшуючи відхаркування. Дрібно наріжте або подрібніть в блендері цибулину, змішайте з двома-трьома ложками меду і залиште настоятися мінімум на три години. Вживайте цей бальзам по чайній ложці кілька раз на добу.

2. Поплескування по спині

Завдяки цим діям мокротиння не буде затримуватися в бронхах. Поплескувати по спині треба несильно, трохи склавши долоні човником (це повинен робити хтось інший, адже хворому неможливо виконати такі дії по відношенню до самого себе). Повторюйте 2-3 рази на добу, бажано 20 хвилин після прийому відхаркувальних засобів.

3. Застосування банок

Медичні банки присмоктуються до шкірі, що стимулює приплив крові, прискорюється обмін речовин, унаслідок чого швидше проходить і саме захворювання. Застосування старих добрих медичних банок надає миттєве полегшення. Для новачків рекомендується ставити гумові банки, тому що їх легше встановити. У разі застуди їх можна застосовувати вже наступного дня.

4. Молоко з маслом

Для пом'якшення горла і позбавлення від нав'язливого кашлю випийте склянку гарячого молока, вершків або чаю зі вершковим маслом. Приймайте молоко кілька разів на добу. Сильний кашель в дітей добре лікувати гарячим молоком з мінеральною водою або медом. Маленьким хворим можна додати в тепле молоко інжир.


5. Підбіл Звичайний (рос. «Мать-и-мачеха»)

Екстракт цієї рослини впродовж сторіч застосовується як високоефективний метод лікування від сухого кашлю. Підбіл Звичайний покращує відхаркування і полегшує подих. Готові суміші з цієї рослини можна придбати в аптеках, з них треба готувати чаї, настої і настоянки, згідно рецептом. Щоб швидше позбутися від кашлю, найкраще буде поєднувати всі ці методи. Також пам'ятайте – усе добре, що в міру. Навіть методи домашньої терапії можуть нашкодити, якщо застосовувати їх надто часто або не за призначенням.

Увага. Якщо кашель не зникає, а лише посилюється — тут не обійтися без візиту до лікаря.

Джерело:
492

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...